W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na XIV Regionalny Kongres Misyjny (15 - 17 września)

15.09.2023

jasno beżowe tło zaproszenie na kongres misyjny

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Regionalnym Kongresie Misyjnym, który odbędzie się w dniach od 15 do 17 września 2023 r. na terenie parafii Leżajsk Fara oraz Grodzisko Dolne i Chałupki Dębniańskie.

Przeżywamy obecnie rok liturgiczny pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Troszcząc się o nasze życie duchowe zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które przyczyni się do umocnienia wiary w Kościół jako wspólnotę wierzących kroczących razem do domu Ojca.

Wspólna modlitwa i świadectwa misjonarzy będą okazją do poznawania Boga pełnego miłości i żyjącego blisko ludzi w krajach misyjnych, gdzie wiara „kiełkuje z maleńkiego ziarnka gorczycy”.

                                                                                     Jerzy Gdański

                                                                             Prezes Stowarzyszenia

                                                                                Missio Misericordiae

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}