W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wakacyjny Mistrz Dyktand"

22.06.2023

słoneczna pogoda morze i błękitne chmury w tle z przodu kobieta w białej sukience i białym kapeluszu i dziewczynka w żółtej sukience obserwują czarnego drona

W imieniu portali edukacyjnych Dyktanda.pl i https://zday.pl/, mamy przyjemność zaprosić uczniów oraz inne osoby zainteresowane do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie “Wakacyjny Mistrz Dyktand”.

Zadaniem w konkursie jest rozwiązywanie dowolnych dyktand dostępnych na platformie. Punkty zdobywane są przez uczestnika za każde ukończone dyktando, a ich ilość jest uzależniona od liczby poprawnych odpowiedzi oraz tempa rozwiązania dyktanda. Punkty gromadzą się w rankingu dla każdej kategorii wiekowej.

Triumfatorem konkursu staje się ten, kto uzbiera najwięcej punktów we wszystkich kategoriach wiekowych. Nagroda za zwycięstwo to dron Syma X26.

Konkurs startuje 26.06.2023 i potrwa do 03.09.2023

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}