W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie sezonu artystycznego 2021/2022

30.06.2022

grupa uśmiechniętych dzieci stoi na scenie i pozuje do zdjęcia po obu jej stronach stoją nauczyciele

We wtorek 28 czerwca  w Ośrodku Kultury, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu artystycznego 2021/2022. W minionym roku nasi instruktorzy prowadzili zajęcia taneczne, wokalne i muzyczne. Pani Dorota Król pracowała z dwiema grupami tanecznymi: „Motylki” (dzieci w wieku 5, 6 lat) oraz „Małe Grodziszczoki” (dzieci z klas I - III). Naukę gry na instrumentach dętych prowadzili panowie Jakub Magoń i Wojciech Wołowiec. Pan Wojciech prowadził również zajęcia wokalne, które cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za zaufanie i poświęcony czas oczekiwania i dowozu swych pociech do naszej placówki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zajęć. Cieszymy się, że byliście z nami i mamy nadzieję, że będziecie także w kolejnym sezonie.

Życzymy udanego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Ośrodek Kultury 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}