W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ważne. Zamknięta dorga

24.10.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie

Dzisiaj i jutro (24 i 25 październik) będzie wykonywana podbudowa z kruszywa oraz warstwa podbudowy bitumicznej na przebudowywanym odcinku drogi od sklepu Hitpol do nr domu 679 (w kierunku Grodziska Nowego). W trakcie robót nie będzie przejazdu od godziny 7:00 do godziny 20:00. Prosimy mieszkańców z tego terenu o wyprowadzenia samochodów z posesji i zaparkowanie w innym miejscu, jeżeli dojeżdżacie do pracy autem. Za utrudnienia przepraszamy.

{"register":{"columns":[]}}