W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wakacyjne warsztaty dla dzieci za nami

04.08.2023

47 dzieci w zielonych koszulkach pozują do zdjęcia

W ubiegły piątek zakończyła się wakacyjna półkolonia dla dzieci, która odbyła się w Zespole Szkół w Grodzisku Górnym. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Promocji Sportu „Fabryka Zdrowia”. W warsztatach, w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia udział wzięło 49 uczestników. Oferta zajęć była bardzo bogata i każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały certyfikaty oraz pamiątkowe medale, które wręczyli organizatorzy zajęć oraz Sekretarz Gminy Grodzisko Dolne p. Adam Chmura.

Warsztaty dofinansowane były ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grodzisku Dolnym.

Bardzo nas cieszy tak liczne zainteresowanie warsztatami, które odbyły się w naszej gminie kolejny już raz i mamy nadzieję, że uda się zorganizować kolejną edycję.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}