W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wakacje z kulturą 2022

07.09.2022

dzieci na scenie stoją oraz siedzą i prezentują swoje ozdoby

Za nami kolejny sezon wakacyjny, czas letniego wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Ale to dla tych pierwszych wakacje stanowią upragnioną część roku.

Z myślą o wolnym czasie dzieci i młodzieży stworzyliśmy szeroką ofertę zajęć wakacyjnych, by w czasie dwóch miesięcy wolnych od nauki szkolnej mogły swobodnie uczestniczyć w naszych zajęciach.

A było ich sporo. Co tydzień przez dwa lub trzy dni nasi podopieczni poznawali tajniki warsztatu plastycznego, poruszali się w świecie muzyki i muzycznych instrumentów, robili chemiczne i fizyczne eksperymenty, tworzyli własne kreacje i biżuterię, a przy tym dobrze się bawili również na świeżym powietrzu.

Dzieci, które w ciągu roku szkolnego uczestniczyły w zajęciach Ośrodka Kultury wzięły udział w autokarowej wycieczce do Centrum Zabaw „Fantazja” w Rzeszowie, gdzie korzystały z wszelkich dostępnych atrakcji. Pomiędzy wszystkimi wakacyjnymi zabawami i działaniami uczyły się też szycia i poznawały tańce lasowiackie, które zaprezentują podczas Rodzinnego Pikniku Lasowiackiego w dniu 11 września.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   OK

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}