W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uwaga! Po naszej gminie mogą krążyć złodzieje

31.10.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie

Drodzy mieszkańcy. Po terenie naszej gminy mogą poruszać się pojazdy na rumuńskich tablicach rejestracyjnych. Obcokrajowcy chodzą po domach pod pozorem skupu złomu lub sprzedaży różnych urządzeń. Prosimy o zachowanie ostrożności i zgłaszanie takich przypadków na policję: nr tel: 47 888 521 lub 47 8222 310. W okolicznych miejscowościach dochodzi do okradania domów. Policja prowadzi postępowanie i wiele wskazuje na to, że sprawcami tych kradzieży są właśnie te osoby.

{"register":{"columns":[]}}