W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa nabór wniosków do kolejnej edycji Działaj Lokalnie

28.04.2023

Logo rysowane czarna kreską z czterema kwiatkami

Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku informuje, iż do 31 maja 2023r. przyjmuje wnioski o dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez realizację projektów obywatelskich, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego i dóbr wspólnych.

O dotację w wysokości max. 6 000 zł mogą się ubiegać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie powiatu leżajskiego

Spotkanie informacyjne odbędzie się 8 maja (poniedziałek) o godz. 16:00 w siedzibie Fundacji, ul. Targowa9 w Leżajsku.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą mailową: fundacja@lsr.pl

Szczegóły programu oraz regulamin udziału do pobrania pod adresem www.fundacja.lsr.pl

{"register":{"columns":[]}}