W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich do ARiMR wydłużony do 1 lipca

16.05.2024

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Rolników z terenu naszej gminy informujemy, że termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich został wydłużony do 1 lipca. Bezpłatną pomoc w ich wypełnianiu oraz kompleksowe doradztwo realizowane jest przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Leżajsku, ul. Mickiewicza 82 (były budynek BOŚ - obok KRUSU) w dni robocze od 7:30 do 15:30.
W Urzędzie Gminy w Grodzisku Dolnym tylko do 31 maja pomagamy wypełniać wnioski agencyjne. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr tel: 17 242 82 65. Rolnicy, którzy chcą wypełnić wniosek w urzędzie gminy muszą się zatem spieszyć. Po tym terminie po doradztwo i pomoc w wypełnieniu wniosku będzie trzeba pojechać do Leżajska, do Zespołu Doradztwa Rolniczego.

{"register":{"columns":[]}}