W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto kobiet w naszej gminie

13.03.2023

siedem kobiet ubranych w różowe żakiety i czarne spódnice i kilku mężczyzn w niebieskich strojach występują na scenie

W czwartek, 9 marca, panie z gminnych Klubów Seniora oraz członkowie zespołów „Grodziszczoki”, „Leszczynka” i „Wiola” wspólnie świętowali Dzień Kobiet. Była to okazja do spędzenia czasu w gronie znajomych, a przy okazji do oderwania się od codziennych obowiązków.

Uroczystość rozpoczęła się od występów dziecięcego Zespołu Tanecznego „Prim” oraz solistek z grupy wokalnej działającej pod patronatem Ośrodka Kultury.

Następnie przed zebranymi zaprezentował się Zespół Śpiewaczy „Wiola”, który oprócz piosenek przygotował okolicznościowe wiersze i wesołe przerywniki.

Z programem artystycznym, przygotowanym specjalnie na święto pań wystąpili członkowie Zespołu „Leszczynka”, a Anna Grzywna zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz „Damą być”. Wesołą niespodzianką okazał się występ panów z zespołu, w wykonaniu których kankan wywołał wielkie brawa.

Na koniec Zespół „Grodziszczoki” złożył wszystkim Paniom muzyczne życzenia śpiewając m.in. „Przynoszę tobie moja dziewczyno siedem czerwonych róż” i „Za zdrowie pań”.

Wieczór upłynął w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkim Paniom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i dużo powodów do radości każdego dnia.

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}