W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stypendia Wójta

17.08.2022

Informujemy, że do 20 września 2022 roku można składać w Urzędzie Gminy wnioski o przyznanie stypendium w ramach Gminnego Wspierania Uzdolnionych Uczniów. Stypendia przyznawane są za okres półroczny i wypłacane jednorazowo, a ich wysokość uzależniona jest od uzyskanych osiągnięć oraz środków budżetowych przeznaczonych na ten cel w danym roku.

Grafika przedstawia niebieską czapkę studencką z żółtą wstążką i czarny napis stypendia

Zachęcamy rodziców i uczniów szkół podstawowych i średnich do składnia wniosków o przyznanie stypendium. Prawo do ubiegania się o stypendium daje wysoka średnia ocen: co najmniej 5,0 (szkoła podstawowa) i co najmniej 4,8 (szkoła średnia) lub miejsce na podium w konkursie szczebla wojewódzkiego np. w olimpiadzie przedmiotowej, w konkursie sportowym czy konkursie artystycznym.

 

Wniosek należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Gminy lub przesłać elektronicznie na adres urzad@grodziskodolne.pl w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2022 roku.
Druki wniosków, Regulamin oraz szczegółowe kryteria przyznawania stypendiów znajdują się poniżej.

Materiały

Program stypendialny - uchwała
Program​_stypendialny​_-​_uchwała.pdf 1.53MB
Regulamin przyznawania stypendium
regulamin​_przyznawania​_stypendium.pdf 0.26MB
Stypendium specjalne
Zasady​_tryb​_przyznawania​_wyroznien​_specjalnych.pdf 0.19MB
Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych - osoba dorosła
Program​_stypendialny​_-​_Zał​_3.docx 0.01MB
Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych - opiekun prawny
Program​_stypendialny​_-​_Zał​_2.docx 0.01MB
Wniosek o przyznanie stypendium
Program​_stypendialny​_-​_Zał​_1​_(1).docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}