W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium

20.09.2022

żółte tło biało czarne litery moje stypendium

Marzeniem ambitnej młodzieży jest nauka w dobrym, miejskim liceum, a potem wyjazd na prestiżowe studia za granice. Marzenia zmotywowanych studentów to prowadzenie projektów naukowych i artystycznych oraz zdobywanie wysokich osiągnieć w karierze sportowej. Liczni absolwenci marzą o lepszym starcie na rynku pracy i podnoszeniu swoich kompetencji. Odpowiedzią na te marzenia są stypendia. Programy stypendialne ułatwiają spełnianie marzeń. Fundacja Dobra Sieć prowadzi największy w Polsce portal z bazą wiedzy o programach stypendialnych MojeStypendium.pl. Na tym portalu znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Portal jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

Portal Moje Stypendium prowadzony jest od 2009 orku przez Fundację Dobra Sieć, aktywnie działająca w obszarze wykorzystywania nowych technologii do dobra społecznego. W bazie serwisu od początku istnienia zgromadzonych zostało ponad 15 000 ofert stypendiów, konkursów i staży. Na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związane ze stypendiami i edukacją – m.in. o opodatkowaniu stypendiów czy nauce i studiach za granicą.

Zapraszamy na MojeStypendium.pl – to dostępne, kompleksowe źródło informacji o stypendiach i innych możliwościach wsparcia rozwoju.

{"register":{"columns":[]}}