W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Relacja z rozbudowy ORW - u w Laszczynach i Remizy OSP w Grodzisku Górnym

14.12.2023

rozbudowa budynku, budynek jasno i ciemno brązowy z czerwonym dachem nowe wstawione okna

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nie ustają prace na tych budynkach.
Przy budynku remizy OSP w Grodzisku Górnym została wykonana konstrukcja dachowa. Położono krokwie, łaty i membranę wiatroizolacyjną. Wkrótce cały dach zostanie pokryty blachą. W kolejnym etapie prac będą wstawiane okna, wykonywane instalacje oraz kładzione tynki. Możemy już zauważyć rozmiary nowych boksów na samochody strażackie. Różnią się szerokością i wysokością bram wjazdowych oraz rozmiarami pomieszczeń w stosunku do pomieszczeń dotychczasowych.
Na budynku ORW - u w Laszczynach wstawiono okna i prowadzone są prace wewnątrz budynku tj. malowanie ścian i układanie płytek.

Wykonawcą prac na obu budynkach jest firma ZRB KOREM Kazimierz Koc sp. j. z Jeżowego. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych, a jej zakończenie planowane jest na październik przyszłego roku.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}