W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Raport o Stanie Gminy Grodzisko Dolne za rok 2022

24.05.2023

loga

Wypełniając obowiązek ustawowy przedstawiamy państwu Raport o Stanie Gminy, który obejmuje podsumowanie działalności wójta w roku 2022, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady gminy i innych dokumentów regulujących działalność samorządowych.

Debata nad raportem odbędzie się w czerwcu, na posiedzeniu Rady Gminy, na którym podejmowana będzie uchwała w sprawie udzielenia wójtowi absolutorium. W tej debacie głos mogą zabrać radni i mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w tej debacie powinien złożyć do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 20 osób. Zgłoszenia należy składać w Biurze Rady Gminy najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana zostanie sesja czerwcowa Rady Gminy. O terminie tej sesji będziemy informować na naszej stronie internetowej. Więcej informacji na temat składania zgłoszeń pod nr tel.: 17 242 82 65 wew. 211.

                                                   Zapraszamy do lektury Raportu

Materiały

Raport o Stanie Gminy Grodzisko Dolne za rok 2022
RAPORT​_O​_STANIE​_GMINY​_za​_2022​_rok.pdf 6.94MB
{"register":{"columns":[]}}