W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Prosto po czyste powietrze" - program wsparcia mieszkańców zainteresowanych programem "Czyste Powietrze"

W ramach akcji programu "Prosto po czyste powietrze" konsultanci PGNiG Obrót Detaliczny będą udzielać mieszkańcom wsparcia w procesie uzyskania przyłączenia lub zmiany warunków przyłączenia do sieci gazowej.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W ramach akcji programu "Prosto po czyste powietrze" konsultanci PGNiG Obrót Detaliczny będą udzielać mieszkańcom wsparcia w procesie uzyskania przyłączenia lub zmiany warunków przyłączenia do sieci gazowej. Ponadto zapewnią fachowe i darmowe doradztwo przy ubieganiu się o dotację z rządowego programu "Czyste Powietrze", obejmujące, między innymi, pomoc w wypełnienu odpowiedniego wniosku składanego do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Aby wziąć udział w programie, wystarczy zgłosić się do jednego ze stacjonarnych Biur Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny lub mobilnego Punktu Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny. 

PGNiG Biuro Obsługi Klienta - ul Polna 8A, 37-306 Leżajsk

{"register":{"columns":[]}}