W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Potańcówek grodziskich ciąg dalszy

27.07.2022

W niedzielę 24 lipca w Parku w Miasteczku w Grodzisku Dolnym miała miejsce trzecia z tzw. „Potańcówek grodziskich”. Jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie

Zdjęcie przedstawia kilkadziesiąt osób siedzących na krzesełkach lub stojących i oglądających przedstawienia

Popołudniową imprezę rozpoczął dwugodzinny program dla dzieci pn. „Ani-Magia” w wykonaniu aktorów Teatru Jaruga. Złożyły się nań różne zabawy i sztuki magiczne oraz malowanie twarzy i robienie zwierzątek z baloników. Dzieci z zapałem uczestniczyły we wszystkich przygotowanych konkurencjach, wyścigach, zabawach i pokazach iluzji, które odbywały się na grzybku. Nieco dalej do zabawy zapraszało również najmłodszych dmuchane wesołe miasteczko ze zjeżdżalniami, tudzież wata cukrowa i popcorn. Dla dorosłych widzów panie z kół gospodyń wiejskich z Laszczyn, Zmysłówki i Opalenisk przygotowały stoiska gastronomiczne z różnymi smakołykami.

Wieczorem mogliśmy zaś posłuchać wspaniałego koncertu grodziskiej Orkiestry Dętej oraz popisowego występu Martyny Chmury, która zaprezentowała swe umiejętności w grze na cymbałach.

Niedziela zakończyła się oczywiście zabawą taneczną przy muzyce Zespołu „Akant”, który przygrywał aż do północ                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ośrodek Kultury 

Zapraszamy na  stronę internetową Ośrodka Kultury do obejrzenia forotrelacji z tego wydarzenia :) 

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}