W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pomoc w wypełnianiu wniosków obszarowych - informacja

11.04.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Rolników z terenu naszej Gminy informujemy, że codziennie w Urzędzie Gminy pomagamy wypełniać wnioski o dopłaty bezpośrednie.

Ważne! W każdy poniedziałek i czwartek w urzędzie dyżur pełnić będzie pracownik Powiatowego Zespołu Doradztwa PODR z Leżajska, p. Renata Mazurek. Warto w tych dniach skorzystać z pomocy w wypełnianiu wniosków. Specjalista wyjaśni również zawiłości przy tegorocznych wnioskach do Agencji.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie rolników pomocą przy wypełnianiu wniosków, prosimy o wcześniejsze zapisanie się pod nr. tel: (17) 242 82 65

{"register":{"columns":[]}}