W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Polska od kuchni" - Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Stalowej Woli

16.08.2022

Zdjęcie przedstawia 5 kobiet pozujących do zdjęcia

7 sierpnia koła gospodyń wiejskich z całego województwa podkarpackiego spotkały się w Stalowej Woli, aby podkreślać, że idąc z duchem czasu należy kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje. Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

W tym roku z Podkarpacia do udziału w Festiwalu zakwalifikowało się dziewiętnaście kół gospodyń wiejskich. Wśród nich znalazło się KGW z Wólki Grodziskiej, które prezentowało się w dwóch kategoriach: konkursie kulinarnym i Miss Wdzięku. Do konkursu kulinarnego panie przygotowały tradycyjny rosół z krupami, zaś w prezentacji w kategorii Miss wystąpiła Anna Grzywna.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      OK

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}