W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik Rodzinny w Parku w Miasteczku

29.05.2023

dziewczynki w białych bluzeczkach i zielonych spodniczkach tańczą na drewnianej scenie

W niedzielne popołudnie 28 maja  w Parku Miasteczku odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Grodzisku Dolnym.

 Piknik rozpoczęła część artystyczna, w której zaprezentowały się zespoły taneczne prowadzone przez panią Dorotę Król oraz wokalistki prowadzone przez pana Wojciecha Wołowca.

W dalszej części wszystkie dzieci mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, placu zabaw oraz specjalnie na tę okazję przygotowanych dla nich animacji. Zagadki, konkursy sprawnościowe i pokaz gigabaniek przygotowały animatorki Sabinka i Amelka. Swoje specjały i smakołyki serwowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Chodaczowa i Grodziska Górnego.Wieczór zakończył się potańcówką przy zespole „Coolpa band”. 

Więcej zdjęć do obejrzenia na stronie Ośrodka Kultury

                                                                                                                                            OK

{"register":{"columns":[]}}