W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Petycja w sprawie obniżenia stawki vat na drewno opałowe

04.08.2022

W związku z trudną sytuacją na rynku paliwowym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki i Piece wystosowało petycję w sprawie obniżenia stawki vat na drewno opałowe.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Drewno jest dla wielu mieszkańców jedynym dostępnym paliwem. Z uwagi na stale rosnące ceny innych źródeł energii, niepewną sytuacją międzynarodowyą i preblemy z dostępnością węgla oi gazu drewno staję się jedyną dostępną alternatywą. Obniżenie stawki vat na drewno opałowe mogłoby być realnym wsparciem państwa dla najuboższych. 

Wszystkich chętnych, którzy chieliby się przyłączyc do petycji i złożyć swoj podpis zapraszamy do linku poniżej: 

Petycja online https://www.openpetition.eu/pl/petition/online/apel-o-wprowadzenie-stawki-0-vat-na-drewno-opalowe

{"register":{"columns":[]}}