W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Muzyczne zakończenie wakacji

05.06.2022

siedem osób stoi na scenie, na pierwszym planie dziewczynka w niebieskich spodenkach i koszulce w paski trzyma za rękę mężczyznę w jasnych spodniach i brązowym swetrze

W niedzielne popołudnie 28 sierpnia już po raz piąty gościliśmy Teatr Muzyczny „Broadway” z GOK Giedlarowa. Tym razem artyści przenieśli nas w lata międzywojenne do Paryża i w wersji plenerowej zaprezentowali musical „Edith Piaf. Niczego nie żałuję”. Artystom gratulujemy pasji i talentu i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że Teatr „Broadway” w przyszłym roku powróci do naszej publiczności z kolejnym spektaklem. Wieczór zakończyła potańcówka przy zespole „Coolpa Band”.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   OK

Fotorelacja z imprezy dostępna jest na stronie Ośrodka Kultury www.kultura.grodziskodolne.pl  Zapraszamy do obejrzenia. 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}