W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Majowy Piknik Rodzinny

24.05.2022

W niedzielne popołudnie 22 maja społeczność naszej gminy mogła uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym, który miał miejsce na grzybku w parku „Miasteczku”. Była to pierwsza z cyklu letnich imprez plenerowych ph. „Potańcówki Grodziskie” organizowanych przez Ośrodek Kultury i Urząd Gminy Grodzisko Dolne na tym obiekcie.

zdjęcie przedstawia małe dziewczynki w kolorowych strojach tańczące wspólny taniec

Spotkanie rozpoczęła prezentacja multimedialna II etapu projektu „Poznajemy zasady bezpiecznego domu i historię straży pożarnej”, która obejmowała również promocję nowowydanej książki „W służbie społeczeństwu i tradycji. Przez wieki na Ziemi Łańcuckiej” autorstwa Romana Poterka.

Następnie na scenę wkroczyły dziecięce zespoły taneczne „Motylki” i „Małe Grodziszczoki”, które zaprezentowały nowe układy taneczne. Tego dnia po raz pierwszy swoje umiejętności przed grodziską publicznością zaprezentowali uczniowie – instrumentaliści ćwiczący pod okiem Wojciecha Wołowca oraz wokalistki z kółka wokalnego.

Imprezie towarzyszyły również inne atrakcje: dmuchany plac zabaw dla dzieci, stoisko kulinarne z Kół Gospodyń Wiejskich Grodzisko „Miasteczko” i Grodzisko Dolne oraz Smolarzyn i Białobrzegów.

W godzinach wieczornych rozpoczął się festyn rodzinny przy zespole „Coolpa Band”.

Więcej zdjęć dostepnych jest na stronie www.kultura.grodziskodolne.pl  Zapraszamy do obejrzenia :) 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}