W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Lokalna Grupa działania Ziemia Łańcucka zaprasza na spotkania informacyjno - szkoleniowe

05.12.2022

Plakat żółte i szare tło, zaproszenie na spotkania informacyjno szkoleniowe.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Łańcucka zaprasza na spotkanie informacyjno - szkoleniowe dotyczące naboru wniosków oraz zasad ubiegania się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej. 

Spotkanie odbędzie się w 7 grudnia (środa) o godzinie 12:00 w Ośrodku Kultury w Grodzisku Dolnym. 

Uwaga! To ostatni nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej w tym roku. Pula środków przeznaczonych na ten cel to 107 658,36 zł. 

Nabór wniosków odbędzie się od 28 grudnia 2022 do 10 stycznia 2023 roku. Wszystkie osoby, które zamierzają założyć działalność gospodarczą powinny na takim spotkaniu być. 

Można ubiegać się o jednorazowe dofinansowanie w kwocie co najmniej 50 000,00 zł. Warunki przyznawania środków są bardzo atrakcyjne. 

 

 

{"register":{"columns":[]}}