W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Leżajsku

04.05.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Leżajsku informuje, że gmina Grodzisko Dolne, która do tej pory znajdowała się w obszarze objętym ograniczeniami II (strefa różowa), została przeniesiona w całości do obszaru objętym ograniczeniami I (strefa niebieska) tj. strefa o najniższym ryzyku wystąpienia afrykańskiego pomoru świń zarówno u dzików jak i u świń.

Szczegółowe informacje dotyczące produkcji trzody chlewnej w obszarze objętym ograniczeniami I są udzielane w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Leżajsku, ul. Plac Dworcowy 1.

{"register":{"columns":[]}}