W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Policji

24.03.2023

biały napis komunikat na niebieskim tle

Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku ostrzega przed oszustami działającymi metodami np. „na wnuczka”, „na policjanta”, „na funkcjonariusza CBŚ”, „na pracownika banku”, „na wypłatę na BLIKA”. Szczególnie prosimy o ostrożność seniorów, którzy są najbardziej narażeni na takie działała przestępców. Za każdym razem, jeżeli ktoś otrzyma telefon i usłyszy, że ma przekazać pieniądze, bo ktoś z jego rodziny uległ wypadkowi lub też dzwoniący poinformuje, że kontaktuje się z banku, ponieważ ktoś próbuje zaciągnąć na niego kredyt, należy od razu zakończyć rozmowę i poinformować o tej sytuacji policję. 
Aby nie stać się ofiarą przestępstwa – stosuj się do poniższych zasad bezpieczeństwa:
Nie działaj w pośpiechu, pod wpływem impulsu. Nie wpuszczaj do domu obcych osób. Gdy coś Cię zaniepokoi – poinformuj Policję. Upewnij się czy dzwoniący jest osobą, za którą się podaje. Nie informuj nikogo o swojej sytuacji rodzinnej i materialnej. Nie przekazuj żadnych informacji ani pieniędzy osobom, których nie znasz. 
Pamiętaj! Nigdy, nikomu nie udostępniaj swoich poufnych danych dostępowych do swojego konta bankowego. 
Posterunek Policji w Grodzisku Dolnym tel: 47 822 23 71, Komenda Powiatowa w Leżajsku tel: 47 822 23 99

{"register":{"columns":[]}}