W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat policji

16.01.2023

biały napis komunikat na niebieskim tle

Od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku na terenie miejscowości Grodzisko Dolne prowadzone jest przez dzielnicowego as. asp. Stanisława Półćwiartek działanie priorytetowe, mające na celu znaczne ograniczenie zdiagnozowanego zagrożenia tj. zjawiska wałęsających się psów, które stwarzają zagrożenie dla pieszych, rowerzystów jak i kierujących pojazdami oraz w głównej mierze, idące do szkoły i wracające z niej dzieci. 
Wałęsające się psy, prawie w każdym przypadku mają swojego właściciela. Przypominamy właścicielom zwierząt Przypominamy więc właścicielom zwierząt o ich podstawowych obowiązkach, a w szczególności:

  • o stałym skutecznym dozorze nad psami i innymi zwierzętami domowymi,
  • prowadzeniu psów poza swoimi posesjami na smyczy, bez względu na to, czy pies jest mały czy duży, 
  • niewprowadzaniu psów i innych zwierząt do obiektów użyteczności publicznej, za wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych (lecznice itp. lub jeśli pies jest przewodnikiem), 
  • niewprowadzaniu psów i kotów na teren placów zabaw dla dzieci.
{"register":{"columns":[]}}