W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat policji

11.01.2023

biały napis komunikat na niebieskim tle

Posterunek Policji w Grodzisku Dolnym informuje, że w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku na terenie miejscowości Grodzisko Górne prowadzone jest przez dzielnicowego st. asp. Stanisława Gałdyś zadanie priorytetowe związane z poprawą bezpieczeństwa w rejonie nowo wybudowanego przejścia dla pieszych przy Zespole Szkół w Grodzisku Górnym.

Działanie to ukierunkowane będzie na nadzorze oraz przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego przez kierujących, na tym przejściu pod kątem wykroczeń drogowych tj: wyprzedzanie pojazdów na przejściu dla pieszych, omijanie pojazdów zatrzymujących się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym, nieustąpienie pierwszeństwa pieszym jak również zachowanie się samych pieszych korzystających z tego przejścia.

{"register":{"columns":[]}}