W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Policji

14.07.2022

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Dzielnicowy Posterunku Policji w Grodzisku Dolnym asp. Stanisław Gałdyś informuje, że w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2022 roku na terenie miejscowości Zmysłówka i Opaleniska realizuje zadanie w ramach planu działania priorytetowego. Planem tym zostało objęte zagrożenie polegające na nie zachowaniu zwykłych i nakazowych środków ostrożności przy trzymaniu psów, które chodzą luzem, bez nadzoru właściciela i stanowią zagrożenie dla ludzi, przede wszystkim dla dzieci chodzących do szkoły, rowerzystów jak i kierujących pojazdami. Głównym celem tego działania jest eliminacja istniejącego zagrożenia oraz zwiększenie świadomości właścicieli psów jakie konsekwencje społeczne i prawne rodzi niewłaściwie sprawowana opieka nad zwierzętami.

{"register":{"columns":[]}}