W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat do mieszkańców Grodziska Nowego

01.09.2023

Grafika przedstawia czerwoną tabliczkę z białym, podkreślonym napisem ważna informacja

W związku z pracami budowlanymi na drodze nr 1273R na odcinku od „Orlika” w Grodzisku Nowym do końca miejscowości w kierunku Chodaczowa w następnym tygodniu zostanie zamknięta droga.

We wtorek (5 września) zamknięty zostanie całkowicie dla ruchu pojazdów odcinek drogi od Chodaczowa (gr. miejscowości) do nr domu 185.

W środę (6 września) zostanie zamknięty całkowicie dla ruchu pojazdów odcinek drogi od nr domu 185 do „Orlika” w Grodzisku Nowym.

Mieszkańców, którzy dojeżdżają do pracy prosimy o pozostawienie samochodów w innych miejscach, ponieważ w dniu, w którym zostanie zamknięty dany odcinek drogi, wyjazd z posesji będzie niemożliwy.

Na całej szerokości jezdni drogowcy będą kłaść ostatnią warstwę ścieralną jezdni.

Przepraszamy za utrudnienia.

{"register":{"columns":[]}}