W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koło Wędkarskie "Pstrąg"

Koło Wędkarskie „Pstrąg” zostało powołane w 1999 roku przez PZW Zarząd Okręgu w Rzeszowie i zostały mu powierzone pod opiekę zbiorniki wodne: „Czyste” w Grodzisku Dolnym, „Tama” w Grodzisku Górnym oraz część rzeki Wisłok. Obecnie koło liczy ponad 200 wędkarzy. Od początku swojej działalności koło dba o właściwe zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Organizuje różne konkursy i zawody wędkarskie, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Świadczy o tym duża liczba młodych zawodników biorących udział w rywalizacji (około 100 uczestników w każdych zawodach). W trakcie zawodów młodzi wędkarze posilają się łakociami pozyskanymi od sponsorów. Każde zmagania wędkarskie kończą się wspólnym pieczeniem kiełbasy.

Z myślą o starszych członkach należących do stowarzyszenia, organizowane są cykliczne zawody wędkarskie, na które zapraszani są wędkarze z zaprzyjaźnionych kół.

Prezes Koła - Roman Matuszek

Więcej o działalności koła na stronie: https://www.pzw.org.pl/1363/

{"register":{"columns":[]}}