W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejny piknik w parku podworskim za nami

dzieci w letnich ubraniach pozują do zdjęcia z myszka mini i kaczorem Donaldem

W pierwszą niedzielę lipca Ośrodek Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich z Grodziska Dolnego i Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie zorganizowały piknik w Parku Podworskim. Na dzieci czekało wiele atrakcji: gry i zabawy z animatorkami, malowanie twarzy, tatuaże, dmuchany plac zabaw, samochodziki, wata cukrowa, popcorn, stragan z zabawkami oraz gościnne odwiedziny postaci bajkowych Myszki Miki i Kaczora Donalda. Panie z KGW serwowały gorące kiełbaski, gołąbki, pyszne ciasta i inne smakołyki. Na zaproszenie KGW w trakcie pikniku pojawiły się służby mundurowe. Dzieci miały możliwość obejrzeć bojowy samochód strażacki, pobiegać w kurtynie wodnej oraz zapoznać się ze sprzętem wojskowym. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna z Leżajska prowadziła akcję ph. „Bezpieczne wakacje”. Piknik zakończył się wspólnym oglądaniem bajki „Mała Wielka Stopa 2”.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a szczególne podziękowania kierujemy do osób, które włączyły się w akcję „Gramy z Leną” i wsparły zbiórkę na przeszczep wątroby dla Lenki Rupar z Żołyni.

                                                                                                                                                    OK

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Piknik odbył się w ramach realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. 

 

logo

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}