W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Grodziskie Miasteczko we wspomnieniach Ilexa Bellera

28.12.2023

Stowarzyszenie „Ziemia Grodziska” i Ośrodek Kultury w Grodzisku Dolnym zapraszają na spotkanie promujące album Grodziskie Miasteczko we wspomnieniach Ilexa Bellera. Spotkanie odbędzie się 28 grudnia (czwartek) o godzinie 17: 00 w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

białe tło brązowe i czarne litery zaproszenie na spotkanie promujące album

Stowarzyszenie „Ziemia Grodziska” zrealizowało projekt z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego dofinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Realizacja zadania polegała na opracowaniu i wydaniu w formie ilustrowanego albumu publikacji o życiu i twórczości Ilexa Bellera – artysty plastyka urodzonego w Grodzisku Dolnym, którego twórczość skupiała się na obrazie Grodziska w latach międzywojennych. W miesiącu grudniu Stowarzyszenie prowadziło działania promocyjne publikacji na rzecz Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodzisku Dolnym. Publikacja była promowana w Zespole Szkół w Grodzisku Górnym podczas spotkania zespołu dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych powiatu leżajskiego, w bibliotece Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym, w Dziennym Domu Pomocy w Grodzisku Dolnym oraz w trakcie spotkania Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}