W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gmina otrzymała dofinasowanie na budowę piłkochwytów na stadionie sportowym w Grodzisku Górnym

Gmina Grodzisko Dolne już po raz kolejny otrzymała dofinansowanie w kwocie 12 000, 00 zł z Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 – 2025 na realizację zadanie pn. „Poprawa funkcjonalności stadionu sportowego poprzez budowę piłkochywtów”, służącego realizacji Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi.

Piłkochwyt zostanie zamontowany na stadionie LKS Grodziszczanka w Grodzisku Górnym od strony wschodniej zabezpieczając teren prywatny, plac Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Grodzisku Dolnym.

Obecnie trwają prace porządkowe na tym terenie, które realizują mieszkańcy Grodziska Górnego, w ramach prac własnych, które polegają na uporządkowaniu terenu wokół stadionu oraz wymianie zniszczonych siedzisk na trybunach. Partnerem w projekcie jest m.in. Klub LKS Grodziszczanka, którego uczestnicy zajmują się czyszczeniem i malowaniem bramek, wykorzystywanych w trakcie treningów i meczy.  

Obecnie wykonawca jest w trakcie prac montażowych.

logo

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}