W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej nad zalewem "Czyste"

01.06.2023

mężczyźni i kobiety tańczą, piękna słoneczna pogoda

Dzisiaj nad zalewem „Czyste” w Grodzisku Dolnym odbył się wspaniały piknik dla wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Laszczynach oraz wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy w Laszczynach i Zmysłówce.

Piknik pełen był radości, uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Słoneczna i ciepła pogoda pozwoliła na zorganizowanie wielu atrakcji w postaci gier, zabaw oraz konkursów, w których nie tylko dzieci, ale również dorośli chętnie uczestniczyli.  Nie zabrakło także pysznego poczęstunku i grochówki przygotowanej przez niezwodnych strażaków z OSP w Laszczynach.  

Dzięki uprzejmości strażaków z OSP w Grodzisku Górnym i Leżajska podopieczni mieli możliwość popływania motorówką po zalewie „Czyste”.

Piknik został zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych  w Grodzisku Dolnym. 

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}