W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Drodzy Mieszkańcy! 14 kwietnia (niedziela) w związku z organizowaną Paradą w naszej gminie będą miały miejsce czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów

11.04.2024

Grafika przedstawia czerwoną tabliczkę z białym, podkreślonym napisem ważna informacja

14 kwietnia (niedziela) w naszej gminie odbędzie się XXX Parada Straży Wielkanocnych. W związku z tym będą miały miejsce czasowe utrudnienie ruchu pojazdów.

Od godziny 10:15 do godziny 11:00 zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów odcinek drogi powiatowej od Ronda w Grodzisku Górnym do Orendy w Grodzisku Dolnym. Zamkniętym odcinkiem drogi będą odbywały się przemarsze Oddziałów Straży Wielkanocnych do kościoła parafialnego w Grodzisku Dolnym na uroczystą Mszę Świętą. Od godziny 12:00 do godziny 13:15 zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej od kościoła w Grodzisku Dolnym do Stadionu LKS „Grodziszczanka” w Grodzisku Górnym na czas przemarszu oddziałów.

Mając na uwadze powyższe niemożliwym będzie dojazd własnym pojazdem na parking przy kościele w Grodzisku Dolnym na Mszę Świętą o godzinie 11:00.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

{"register":{"columns":[]}}