W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czerwcowy piknik rodzinny

chłopcy i dziewczynki w biało niebieskich strojach tańczą

W niedzielne popołudnie 18 czerwca w parku za Ośrodkiem Kultury w Grodzisku Dolnym miał miejsce Piknik Rodzinny a po nim kolejna Grodziska Potańcówka.

W części artystycznej na początku zaprezentowały się nasze zespoły taneczne prowadzone przez panią Dorotę Król oraz wokalistki i instrumentaliści ćwiczący pod okiem pana Wojciecha Wołowca. 

Z gościnnymi występami przybyły do nas grupy taneczne i solistki Zespołu „Iskierka” Łańcut, Zespół „Maraton Boogie” z Giedlarowej oraz Zespół Taneczny “Szept” i Grupa Wokalna „Meritum” z MCK Leżajsk. 

Część artystyczna zakończyła się spektaklem „Dzikie łabędzie” zaprezentowanym przez Grupę Teatralną „Improwizacja” z Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym.

Panie z KGW Opaleniska, Podlesie i Zmysłówka serwowały swoje specjały a do tańca przygrywał Zespół „Akant”.

Więcej zdjęć do obejrzenia na strone Ośrodka Kultury 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}