W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Bo radość jest na was" - VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów

23.06.2022

24 września 2022 odbędzie się VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas” w Stalowej Woli.

trzy kolorowe nutki na ciemnozielonym tle

Organizatorami tegorocznego przeglądu są Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Gaude Vitae i Gmina Stalowa Wola

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Stowarzyszeniach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych.

Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swój dorobek artystyczny.

VIII PRZEGLĄD „BO RADOŚĆ JEST W NAS” ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA – zapraszamy do wzięcia udziału:

• Chóry

• Zespoły wokalne/instrumentalne

• Solistów i Duety

Dokumenty Przeglądu (Regulamin VIII Przeglądu „Bo radość jest w nas”, karta zgłoszenia, lista obecności, oświadczenie RODO) do pobrania tutaj:

https://bit.ly/3xmiMZn

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 sierpnia.

{"register":{"columns":[]}}