W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Bitwa Regionów" - VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich

27.05.2022

grafika przedstawia kobietę ubraną w ludowy struj z rękawicami bokserskimi na rękach

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie drogą elektroniczną do 31 maja 2022 r. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.bitwaregionow.pl W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach.

Etap I –  wszystkie KGW, które prawidłowo prześlą zgłoszenie online, wezmą udział w powiatowych Piknikach z PRODUKTEM POLSKIM.

Etap II – 10 KGW, które zdobędą najwyższą liczbę punktów w danym województwie, zostaną zaproszone do udziału w półfinałach wojewódzkich.

Etap III – 16 KGW, po 1 z każdego województwa, które zdobędą 1. miejsce w II etapie konkursu, zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego .

W trakcie wszystkich wydarzeń KGW zaprezentują zgłoszone potrawy regionalne, a jurorzy będą je oceniać według kryteriów wskazanych w regulaminie.

Regulamin konkursu oraz harmonogram wydarzeń został opublikowany na stronie https://bitwaregionow.pl/.

 

{"register":{"columns":[]}}