W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne Forum - Praktyczne aspekty planowania i realizacji prac scalania gruntów

15.03.2023

Podkarpackie Biuro Geodezji i terenów Rolnych w Rzeszowie zaprasza do udziału w bezpłatnym Forum - Praktyczne aspekty planowania i realizacji prac scalenia gruntów.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

Głównym celem forum będzie przybliżenie procedury realizacji prac scalania gruntów na obszarach wiejskich województwa podkarpackiego. Zaprezentowane zostaną zrealizowane oraz bieżące prace scaleniowe, wykonane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Podczas forum zaprezentowane zostaną również możliwości realizacji tych działań w zbliżającej się perspektywie finansowej w okresie 2021-2027. Spotkanie to będzie okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji w środowisku zarówno naukowym, jak i praktycznym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w forum decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w forum, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie:

https://forms.gle/9mAX1NQUQFBsnv2E9

Termin zgłoszenia do 22.03.2023r.

Miejsce i termin Forum:

Urząd marszałkowski Województwa Podkarpackiego

(al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie)

Sala audytoryjna (II p.)

Forum odbędzie się 29 marca 2023r.

{"register":{"columns":[]}}