W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta dla użytkowników instalacji OZE

Ankieta dotyczy tylko użytkowników, którzy skorzystali z dofinansowania do instalacji OZE w ramach projektu organizowanego przez gminę pn. „Montaż i instalacja odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk”.

Prosimy o sprawdzenie stanu liczników Państwa instalacji, postępując zgodnie z instrukcją zamieszczoną w grudniowym numerze Gazety Grodziskiej oraz dostarczenie jej do Urzędu Gminy Grodzisko Dolne bezpośrednio, listownie, w formie elektronicznej na adres: urzad@grodziskodolne.pl  lub zadzwonić i podać informacje o instalacji bezpośrednio pracownikowi tel: (17) 242 82 65, wew. 231 najpóźniej do 31 stycznia 2023r.

Ankieta w załączniku poniżej. 

Materiały

Ankieta OZE
ANKIETA​_OZE.docx 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}