W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Złóż informację o wyrobach zawierających azbest

informacja

Przypominamy o obowiązku składania przez osoby fizyczne niebędące przedsiębiorcami informacji o wyrobach zawierających azbest.
Właściciel nieruchomości, jako osoba fizyczna niebędąca przedsiębiorcą, na której wykorzystywane są wyroby zawierające azbest, jest zobowiązany do:
•    Corocznego sporządzania spisu z natury z wykorzystaniem formularza „Informacji o wyrobach zawierających azbest" i składania go w Urzędzie Gminy Bodzechów z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim.  

Wzory dokumentów dostępne w Urzędzie Gminy Bodzechów z/s ul. M. Reja 10-Otrowiec Św.,  oraz na stronie internetowej Urzędu www.ugb.pl . Więcej informacji pod nr tel. 412653838.

Mieszkańcy którzy nie złożą takiej informacji  nie będą mogli skorzystać z programu dofinansowania kosztów odbioru  i utylizacji azbestu pochodzącego z wymiany pokrycia dachowego w 2022 !!!

{"register":{"columns":[]}}