W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zimowe lekcje WF uczniów ZSP w Sarnówku

Zimowe lekcje WF uczniów ZSP w Sarnówku6

Uczniowie ZSP w Sarnówku zamienili salę gimnastyczną w szkole na atrakcje zimowe w Bałtowie. Pani dyrektor Małgorzata Duda sprawiła im niezwykłą niespodziankę, organizując dla nich zimowe lekcje WF w Bałtowie.

W lutym uczniowie klas I – III doskonalili swoje umiejętności narciarskie, natomiast w marcu dołączyli do nich uczniowie oddziału „0” i wspólnie doskonalili jazdę na łyżwach.

Podczas zimowych szaleństw młodzi narciarze i łyżwiarze mieli zapewniony sprzęt sportowy oraz opiekę instruktora. Zimowe szaleństwa na nartach oraz łyżwach na długo pozostaną we wspomnieniach dzieci. Pobyty w Bałtowie kończyły się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele – Grażyna Piórkowska, Justyna Kozłowska, Tomasz Lenart oraz rodzice, którzy również zaangażowali się w przygotowanie dzieci do wyjazdu. Oby było więcej takich lekcji WF!!!

 

Zdjęcia (9)