W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Współpraca szkół i placówek oświatowych ze szkołami ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zapisz się szkoły ZDZ

Współpraca szkół i placówek oświatowych, wychowawczych i kulturalnych gminy Bodzechów ze szkołami ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szkoły i Świetlice Środowiskowe na terenie Gminy Bodzechów będą prowadziły wspólne akcje wraz ze szkołami ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pierwszą z nich będzie przygotowanie i promowanie filmu z zakresu doradztwa zawodowego oraz prezentacji multimedialnej - zawody przyszłości, przez szkoły i Świetlice poprzez platformy do nauki zdalnej.

Uczniowie klas siódmych i ósmych będą mieli możliwość dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o zawodach, które, jeśli je wybiorą, otworzą im drzwi do przyszłości.

Drugą z akcji będzie udział w konkursie współorganizowanym przez ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim, dotyczącym logistyki i informatyki. Zawody te wg firm headhunterskich, w niedalekiej przyszłości (2021-2030) będzie na nie największe zapotrzebowanie w Polsce.

Ruszyła rekrutacja do Niepublicznego Technikum im. Tadeusza Kościuszki ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim na następujące kierunki: technik logistyk, technik informatyk, i technik usług fryzjerskich.

 

Zdjęcia (1)