W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Walentynkowe szaleństwo w przedszkolu w Sarnówku

smart

Luty w tym roku zaskoczył wszystkich wyjątkowo zimową aurą i mroźną temperaturą. Jednak dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Sarnówku znalazły na to sposób. Z okazji Walentynek – 12 lutego 2021 roku – panie Małgorzata Świątek i Aneta Zielińska zorganizowały przedszkolakom moc atrakcji.

Dzień ten upłynął naszym najmłodszym uczniom na wspólnej zabawie przy muzyce, tańcach z balonami oraz wykonywaniu kart walentynkowych. Hasłem przewodnim całego dnia były przyjaźń i radość, których na pewno nie zabrakło we wspólnych zabawach dzieci. Aby dodatkowo pokreślić ten dzień, przedszkolaki przybyły do przedszkola ubrane w piękne, czerwone stroje. Wspomnienia z tych wydarzeń rozgrzały wszystkich i na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci i nauczycieli.

Zdjęcia (2)