W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Umowa na realizacje zadania pn. „Przebudowa źródeł zasilania i zaopatrywania w energię elektryczną i cieplną budynków gminnych”, która będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa – Efektywna i zielona energia, działanie - RPSW.03.03.00.

Gmina Bodzechów w dniu 24.03.2022r., podpisała umowę z Marszałkiem  Województwa Świętokrzyskiego na realizacje zadania pn.  „Przebudowa źródeł zasilania i zaopatrywania w energię elektryczną i cieplną budynków gminnych”, która będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa – Efektywna i zielona energia, działanie - RPSW.03.03.00.

Szczegóły w pliku

Materiały

Informacja​_umowa​_z​_Marszałkiem​_woj​_Swietokrzyskiego
Informacja​_umowa​_z​_Marszałkiem​_woj​_Swietokrzyskiego.pdf 0.43MB
{"register":{"columns":[]}}