W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tydzień spisowy w Gminie Bodzechów

Liczymy się dla Polski

Jeszcze się nie spisałeś? Spisz się na https://spis.gov.pl/ -  wygodnie i bezpiecznie, to tylko kilka minut.

Jak wiemy 1 kwietnia rozpoczął się już Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 i będzie trwał do 30 września. Udział w spisie jest obowiązkowy, a dla nas bardzo ważny, bo jak głosi hasło rozpoczynającego się spisu #liczysiękażdy.

Jeśli potrzebujesz pomocy – zapraszamy do Urzędu Gminy Bodzechów, gdzie czeka na Ciebie przeszkolony pracownik. Podczas Tygodnia Spisowego w dniach od 26 do 30 kwietnia możesz liczyć także na spisową niespodziankę! Nie zwlekaj, liczba nagród jest ograniczona!

Dodatkowo, każdy kto wypełni obowiązek spisowy poprzez samospis może wziąć udział w loterii promocyjnej NSP2021 i wygrać samochód!

#liczysiękażdy #NSP2021 #GUS #statystyki #spis