W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto teatru

Święto teatru

Uczniowie PSP im. Walentego Stefańskiego w Bodzechowie wzięli udział w projekcie „Teatr działa” w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. To wydarzenie przyniosło wiele emocji, nowej wiedzy i doświadczenia, które jest niezbędne w procesie szlifowania umiejętności aktorskich.

Grupa Teatralna  w Bodzechowie zawiązała swoją działalność  w trakcie realizacji projektu. To młodzi wykonawcy z wielkimi chęciami bycia sobą i odrzuceniem nadęcia na scenie (Marcel Machniak, Urszula Podsiadło, Maja Kargul, Patrycja Budzeń, Zosia Kapusta, Marcel Borowski, Oliwia Podsiadło, Karolina Król, Maria Marczak, Gabriel Czuba, Antoni Jaroszewski). W wyniku systematycznej pracy uczniowie: doskonalili pracę w grupach, rozwijali swoje zainteresowania sztuką, pokonywali swoje słabości, tremę, budowali pewność siebie. Włożyli wiele wysiłku i zaangażowania w te działania, łączyli zabawę z nauką  i odwrotnie. Niech ta pasja trwa bez końca…

 

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}