W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W BODZECHOWIE

W tym tygodniu nie zabrakło zajęć, które przewiduje projekt naszych świetlic, min. zajęcia z informatyki, zajęcia muzyczno teatralne, zajęcia z j. angielskiego oraz zajęcia psychologiczne.


Zajęcia informatyczne z Panem Krzysztofem, jak zawsze mocno wyczekiwane przez nasze dzieci 🙂.

W tym tygodniu również skupiliśmy dużo uwagi na przygotowanie sali oraz ozdób świątecznych robionych metodą wyklejania, przypinania oraz malowania.

Pomoc w lekcjach to również główny element naszej pracy w świetlicy. Dzieci chętnie korzystają z pomocy i wiedzy naszej Pani Moniki prowadzącej zajęcia z języka angielskiego.

Nie zabrakło zajęć ruchowych,plastyczno-technicznych oraz wielu tematycznych rozmów, w których swą ogromną wiedzą i zaangażowaniem wspiera nas Pan Karol.