W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OGŁOSZENIE: transport na szczepienia

Transport na szczepienia przeciwko wirusowi SARS-Cov-2
Gmina Bodzechów zapewnieni transport dla osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-Cov-2.

Transport do miejsca szczepień organizowany przez Gminę dotyczy tylko szczególnych przypadków, np. osób niesamodzielnych lub niepełnosprawnych w stopniu znacznym, które nie mają możliwości samodzielnego zorganizowania transportu.
Dla kogo dowóz na szczepienia:
1. Osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami (osoby te przedkładają oświadczenie o posiadaniu aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności),
2. Osoby starsze zarejestrowane na szczepienie mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień, będą mogły zgłaszać chęć skorzystania ze specjalnie zorganizowanego przez gminę transportu.

NR TELEFONÓW INFORMACYJNYCH:

989 – całodobowa infolinia dot. Realizacji szczepień (m.in. rejestracja)
POZ w Bodzechowie - 41 265 38 56 w godz. 8-17
POZ w Szewnie - 41 265 19 51 w godz. 8-17
POZ w Sarnówku Dużym - 41 265 12 59 w godz. 8-14
Urząd Gminy Bodzechów - 41 265 38 38 (wew.38) w godz. 7-15


Ponadto informujemy, iż koordynatorem na potrzeby realizacji przewozów ze strony urzędu gminy Bodzechów jest p. Robert Burda (41 265 38 38 w.38)

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż Urząd Gminy Bodzechów nie prowadzi rejestracji pacjentów do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

W celu rejestracji prosimy o kontakt ze specjalną dedykowaną temu infolinią pod nr tel.
989

Połączenia z numerem 989 są bezpłatne, zaś infolinia czynna przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem infolinii można uzyskać odpowiedzi na wszelkie związane ze szczepionkami pytania. Od 15 stycznia podpięty jest pod nią także system telefonicznej rejestracji.

{"register":{"columns":[]}}