W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mieszkańcy mogą podłączać swoje budynki do sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sarnówek Duży i Stara Dębowa Wola

kanalizacja

30 października 2020r. przekazano do eksploatacji sieć kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sarnówek Duży i Stara Dębowa Wola. Mieszkańcy mogą podłączać swoje budynki do sieci. Są dwie możliwości podłączenia:

  1. Samodzielnie, przy udziale własnych środków w uzgodnieniu z Referatem Gospodarki Komunalnej Gminy Bodzechów z siedzibą w Szewnie.
     
  2. Przy wykorzystaniu dotacji w ramach programu budowy i dofinansowania przyłączy kanalizacyjnych. Program zawarty jest w Uchwale Rady Gminy Bodzechów nr XL/V/74/2017 z dnia 28.08.2017r. w sprawie uchwalenia „Regulaminu przyznawania dotacji osobom fizycznym na realizację prac związanych z budową podłączeń do sieci kanalizacji sanitarnej na obszarze Gminy Bodzechów”

Mieszkańcy powyższych miejscowości będący zainteresowani wzięciem udziału w programie proszeni są o wypełnienie i złożenie deklaracji wstępnej.

Druki można pozyskać u Sołtysów lub w siedzibie Urzędu Gminy Bodzechów, ul. Mikołaja Reja, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski.

Termin złożenia deklaracji wstępnej – 1 marca 2021r.

W przypadku wątpliwości i pytań informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
(041) 265-38-38
(041) 265-27-45